تاریخ امروز :1400-09-17

«آنی میت» مجموعه ای متخصص / تیم حرفه ای «آنی میت» به دنبال برگزاری مجامع با شفافیت بیشتر

«آنی میت» به عنوان یک پلتفرم جدید در زمینه برگزاری وبینارها و مجامع از آغاز فعالیت خود تا به امروز همکاری گسترده ای با انجمن ها مختلف در زمینه برگزاری مجمع ها داشته است.

پلتفرم آنی میت با امکان رای گیری آنلاین و کاهش تخلفات، برگزاری مجامع به صورت آنلاین آن هم در شرایط شیوع کرونا در کشور را برای انجمن ها و شرکت های مختلف میسر کرده و استقبال از این پلتفرم و اپلیکیشن رو به افزایش است.

انجمن تولید کنندگان فولاد که نیز برای برگزاری مجمع خود به سراغ تیم آنی میت آمد تا با استفاده از این پلتفرم در شرایط کرونایی کشور، مجمع خود را با حضور اعضا به صورت آنلاین با کمترین مشکل برگزار کند.

اسماعیلی روابط عمومی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به استفاده از پلتفرم آنی میت اظهار کرد: مجموعه آنی میت یک مجموعه خوب و تازه تاسیس است که افراد آن به کار خود را بلد هستند و نگرانی بابت برگزاری آنلاین مجمع وجود ندارد.
وی ادامه داد: دریافت اطلاعات و تکمیل آنها توسط تیم پشتیبانی و همچنین همکاری نزدیک این مجموعه با اتاق بازرگانی را باید از نقاط قوت پلتفرم آنی میت دانست .

به گفته اسماعیلی، مجموعه آنی میت باتوجه به تخصصی که در اختیار دارد با سرعت بالایی کارها را انجام می دهد اما شاید بهتر باشد تعداد افراد پشتیبانی در این مجموعه افزایش پیدا کند.
وی تصریح کرد: البته تقویت زیرساخت ها در این پلتفرم می تواند بهره وری آن را افزایش دهد.

روابط عمومی انجمن تولید کنندگان فولاد ایران در پایان تاکید کرد: در کنار تقویت برخی موارد در بخش زیرساخت ها شاید بهتر باشد در بخش تکمیل و ارسال مدارک کمی حساسیت های مجموعه آنی میت کم شود تا سرعت افزایش پیدا کند.

پلتفرم آنی میت سعی بر آن دارد در دوران کرونا و حتی در پساکرونا با برگزاری آنلاین مجامع، نشست ها، وبینارها و… در کاهش هزینه و وقت صرفه جویی کرده و امنیت برگزاری جلسات آنلاین را افزایش دهد. بررسی نقاط ضعف و قوت مجموعه می تواند کیفت سرویس دهی به مخاطبان آنی میت را ارتقا داده و مدیران و مجموعه ها را در صرفه جویی زمانی و هزینه ای یاری کند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *