تاریخ امروز :1400-09-17

«آنی‌میت» مشکل برگزاری مجامع آنلاین را بر طرف کرده است

با شیوع کرونا در دو سال اخیر برگزاری آنلاین جلسات، همایش ها، مجامع و… رو به گسترش است و به نوعی با توجه به صرفه جویی در زمان و هزینه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و پیش بینی می شود در پساکرونا نیز این روند ادامه دار باشد.

اما در این میان پلتفرم های مورد استفاده برای برگزاری مجامع بسیار مهم و حائز اهمیت است. اپلیکیشن های مورد استفاده برای برگزاری مجامع باید علاوه بر حفظ امنیت امکان رای گیری برای سهام داران را فراهم کند.

در این باره حامد مددی کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: متاسفانه در دو سال اخیر بسیار از مجامع در نهایت در قالب پلتفرم های وبینار برگزار شدند که هیچ نوع دسترسی برای رای دادن سهامداران وجود ندارد. درنیتجه بازم است از پلتفرم های بهتر با امکانات کامل استفاده شده تا سهامداران امکان شرکت داشته باشند.

وی تصریح کرد: این در حالی است که در منابع بسیاری در اختیار استارتاپ ها قرار گرفته تا پلتفرم های مناسب را طراحی و ارائه دهند، اما متاسفانه همت و پشتکاری برای حل این موضوع وجود ندارد.
به گفته مددی، نبود چنین امکاناتی باعث شد بیشتر مجامع در دو سال اخیر به بدترین شکل ممکن برگزار شود.

اما در میان پلتفرم هایی که امکانات لازم را در اختیار سهامداران قرار نداده اند، آنی‌میت با نگاهی به روز و طراحی ویژه به کمک برگزار کنندگان مجامع آمده تا مشکل یاد شده را حل و برگزاری مجامع را با شفافیت اجرا کند.
از سویی دیگر امکان رای گیری و شفافیت در پلتفرم آنی‌میت را باید از نکات مثبت این اپلیکیشن دانست که می تواند بر میزان رضایت سهامداران نیز موثر باشد.

توسعه پلتفرمی هایی همچون آنی‌میت می تواند به برگزارکنندگان‌ مجامع امکان رای گیری آنلاین را داده و همین موضوع به شفافیت رای گیری کمک خواهد کرد.

به هر میزان‌که شفافیت در نحوه برگزاری مجامع و رای گیری بیشتر باشد، برگزاری آنلاین چنین برنامه هایی چه در شرایط کرونایی و چه در پساکرونا مورد استقبال بیشتری قرار خواهد گرفت.
امروز دنیا در مسیری حرکت می کند که با استفاده از اپلیکیشن ها زندگی مردم را آسان و در صرف زمان صرفه جویی کند. در این میان شرکت های استارتاپی نیز با حضور نخبگان جوان این مسیر را آسان کرده و سرعت این توسعه را افزایش داده اند.

سامانه مجامع آنی‌میت نیز با در اختیار داشتن تیمی جوان این امکانات را در اختیار شرکت ها و انجمن های مختلف قرار داده تا شیوع ویروس کووید ۱۹ در برگزاری مجامع خللی ایجاد نکند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *